Star Wars A Régi Köztársaság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nar Shadda alsóváros

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Nar Shadda alsóváros - Page 2 Empty Nar Shadda alsóváros

Témanyitás by Darth Revan Vas. 25 Jan. 2015, 7:36 pm

First topic message reminder :

Nar Shadda alsóváros - Page 2 1225177315_78

A csempészhold alsó része. Bűnözés és nyomor jellemzi.
Darth Revan
Darth Revan

Hozzászólások száma : 375
Csatlakozás Dátuma : 2014. Jan. 25.

https://swtorroleplay.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down


Nar Shadda alsóváros - Page 2 Empty Re: Nar Shadda alsóváros

Témanyitás by Jaden Carter Pént. 24 Júl. 2015, 12:48 am

*Szélesen elmosolyodtam, majd önelégült pillantást vetettem a dokkok irányába.*
- Ennek örülök Ms Har... akarom mondani Connie.
*És tényleg örültem neki. Valahogy sokkal kellemesebb megoldás volt, mint a vállamon cipelni a lányt, egészen a hangárig. Nem is beszélve arról, hogy a hatóságoknak is ki kellett volna találnom egy jó fedősztorit, és szerintem a "Részeges nejemet cipelem haza." történetet nem mind hinné el.*
- Csak nyugodtan.
*Csendben hagytam, hogy elküldje az üzenetet. Elvégre attól eltekintve, hogy ránk uszíthatta az emlegetett legénységet, semmi rossz nem történhetett. Erre az esetre pedig ott voltak a katonáim. Ha az eszüket nem is annyira, a fegyverüket kitűnően használták...
Miután megbizonyosodtam róla, hogy a lány üzenete nem egy segélykérés, nyugis tempóban elindultam a dokkok felé, remélve, hogy a többiek követnek. Nagyjából 4 méter után, a biztonság kedvéért hátratekintettem, és meglepő módon tényleg követtek. Negyed órányi séta után megérkeztünk az úti célunkhoz, azaz a Koréliai XS - könnyű teherhajómhoz. Nem kimondottan jedi jármű, de a célnak megfelelt. Miután bekísértem Conniet az egyik szobába leültem vele szemben.*
- Mondja... vagyis: Mond! Van bármiféle fogalmad arról, hogy mégis miért akar téged a tanács személyesen látni?
Jaden Carter
Jaden Carter

Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás Dátuma : 2015. Jul. 15.

Vissza az elejére Go down

Nar Shadda alsóváros - Page 2 Empty Re: Nar Shadda alsóváros

Témanyitás by Connie Harris Pént. 24 Júl. 2015, 1:16 am

*Az ismeretlen jedi úgy tűnik, tényleg örül a tegezésnek...és főleg annak, hogy nem kell megküzdenie a lány dacával ahhoz, hogy elvigye a tanács elé.*
-Csak simán "Harris", ha kérhetem.
*Ridegen ejti ki a szavakat. Utálja, ha valaki azt hiszi, mindent tud róla, és még kérkedik is vele. Egy dolog, hogy tudja, hogy a közhiedelemmel szemben nem férfi, hanem nő, de Harris mindig is kifogásolta a keresztneve használatát. Mi tagadás, könnyebb neki így. A közhiedelem hozzásegítette, hogy ne érjék hátrányok az üzletben a neme miatt, és ne kifogásolják a hozzáértését.
A jedi megengedi, hogy üzenetet küldjön. Ezt gyorsan meg is teszi, csupán néhány utasítást ad ki a szállítmányokkal kapcsolatban, és egy finom fenyegetéssel zár, miszerint mindenkit elporlaszt és belekever az anyagba, ha nem teljesítik azt, amiért a pénzüket kapják. Ezután hagyja, hogy a dérfi leellenőrizze a sorokat, és végül útraindul a csapattal. Követi a jedit, békés léptekkel. Az igazsághoz azonban hozzátartozik, hogy maga sem tudja, mit akarhat tőle a tanács. Erre pedig az űrhajó egyik szobájába érve, a férfi is rákérdez.*
-Honnan tudnám? Ha te tudod, akkor nem bánnám, ha felvilágosítanál róla. Ha meg akarnak tőlem szabadulni, akkor rossz hírem van számukra, mert nem erősségem a könnyen feladás.
*Még mindig nyugodtan beszél, mondanivalója ellenére is, és most, hogy a hajón tartózkodnak, leemeli fejéről a csuklyát is, amit egyébként is utál, bár szó ami szó, életének szerves részévé vált.
~Talán a mester miatt..? Nevetséges lenne, nem is számítottam növendéknek se... Az a pár hét nem jelent semmit. Amúgy is, honnan tudnának róla? Az üzletembe akarhatnak beletaposni...~*
Connie Harris
Connie Harris

Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás Dátuma : 2015. Jan. 25.

Vissza az elejére Go down

Nar Shadda alsóváros - Page 2 Empty Re: Nar Shadda alsóváros

Témanyitás by Jaden Carter Pént. 24 Júl. 2015, 9:41 pm

- Sajnos én is csak annyit tudok mint te. Viszont arra ne is számíts, hogy megölnek majd. A jedik nem tesznek ilyet, csakis önvédelemből.
*Bár szentül hittem benne, hogy igazam van, valahogy az agyam egy része mégis azt súgta, hogy ez nem is olyan biztos. A coruscanti incidens óta már a tanács sem a régi, bár még mindig nehezen elképzelhető, hogy csak úgy gyilkoljanak.*
- Maradj itt!
*Felálltam a székből és a pilótafülke felé vettem az irányt. Odaérve letelepedtem a székemben, majd nekiláttam a hajó ellenőrzésének. Miután megbizonyosodtam róla, hogy semmi probléma sincs a kicsikével, felszálltam vele és elhagytam a hangárt, majd a bolygót. Ezután elkezdtem a hiperűrugrás előkészületeit. Már épp készültem meghúzni a kart, mikor T7 hangos sípolással közli velem, hogy bejövő hívást kaptam Satele Shan mestertől. Hatalmas sóhaj kíséretében álltam fel ismét, aztán a központi terembe siettem. Rövid beszélgetés zajlott le kettőnk közt. Ha Connie úgy dönt, hogy hallgatózni próbál, csupán a beszélgetés végét hallhatja.*
- Mester, ez nem fog menni.
- Csak próbáld meg!
- Ehhez nem vagyok elég tapasztalt. Nem kéne inkább egy mestert megbízni ezzel a feladattal?
- Jelen pillanatban mindegyikünk rettentően elfoglalt.
- De...
*Be sem fejezhettem a mondandómat, a hologram azonnal eltűnt.*
- T7! Állítsd át a hiperűrugrás koordinátáit a Tarisra!
*Nyögöm ki, kissé savanyú hangvétellel a parancsot. Egyszerűen gyűlöltem azt a helyet, és erre meg is volt minden okom.*
Jaden Carter
Jaden Carter

Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás Dátuma : 2015. Jul. 15.

Vissza az elejére Go down

Nar Shadda alsóváros - Page 2 Empty Re: Nar Shadda alsóváros

Témanyitás by Caesar Karbyshev Szer. 21 Okt. 2015, 10:32 am

Lesz ebből még valami?

Caesar Karbyshev

Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás Dátuma : 2015. Oct. 21.

Vissza az elejére Go down

Nar Shadda alsóváros - Page 2 Empty Re: Nar Shadda alsóváros

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.